ANASAYFA » Teknikoutlet Franchising
Teknikoutlet Franchising

1958 yılından bu yana Bursa da teknik hırdavat sektöründe faaliyet gösteren Teknikoutlet onbinlerce kaliteli teknik malzemeyi çok uygun fiyatlarla kullanıcıya ulaştırmaktadır. Nitril iş eldivenleri , iş elbiseleri ve çeşitli iş güvenlik malzemeleri , profesyonel kullanım Sedef elektrikli el aletleri ve aksesuarları , kaynak malzemeleri , aşındırıcı taşlar ve çeşitli zımparalar , el aletleri , ölçü aletleri , havalı aletler ve pnömatik aksam , metal talaşlı imalat takımları , kalıp malzemeleri , ahşap kesici takımlar , mobilya aksesuarları , ambalaj malzemeleri ,yapıştırıcılar , izolasyon malzemeleri , bağlantı elemanları , endüstriyel yağlar ve spreyler , jeneratör , pompa , kaldırma makinaları , tekerlek , fan , rulman , dişli , elektrik motorları , elektrik malzemeleri , led aydınlatma armatürleri , seramik - sıhhi tesisat malzemeleri ,tarım ve bahçe araç gereçleri ,  boya ve kırtasiye malzemeleri  bir arada piyasada kabul edilen kalitede ve kanıtlanmış markalarda bir arada sunulmaktadır.

Bursa dan Türkiye nin bir çok yöresine ürün sevkiyatı yapılmakla beraber dünyanın bir çok ülkesine de ihracat yapılmaktadır. Teknikoutlet magazlarında ürün satışı ile birlikte alet kiralama ve elektrikli – havalı el aletlerinin tamir ve bakımları yapılmaktadır. Güvenilir ve sorumlu tedarikçi olarak Bursa da ve Türkiye nin bir çok yöresinde uzun yıllardır müşterinin güvenini kazanan Teknikoutlet Franching sistemi ile pazarda yurt içinde ve yurt dışında genişlemeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda size bilgi ve birikimlerimizi aktararak ayrıcalıklı bayi olmayı öneriyoruz.

 

Teknikoutlet Franchising ile Teknikoutlet ayrıcalıklı bayi olmanın avantajları;

Teknikoutlet Franchising ile risk üstlenmemiş hazır bir sisteme yerleşmiş olursunuz. Zaten tanınmış ve kendini ispatlamış bir marka ile işe başlamak hem reklam avantajı sağlar hem de müşteriniz hazır olur. Personeliniz eğitimli, sisteminiz oturmuş olacaktır. Tanınmış bir marka ile yola çıktığınızdan dolayı kendinizi ispatlama gibi bir uğraşı gerekmez, hızlı bir şekilde pazara girmiş olursunuz.

 

Teknikoutlet Franchising ile girişimciler iyi organize edilmiş ve kanıtlanmış bir teknik malzeme tedarik sisteminin bir parçası olacaklardır. Bu nedenle çok iyi bir tecrübe ve bilgi birikimi gerektiren bu sektörü bir anda Teknikoutlet Franchising tarafından verilen eğitimler ve denetlemeler sayesinde zorlanmayacaklardır. Her konuda ana firmanın desteği ile adım atacaklar ve günümüz rekabet koşulları içerisinde yalnız, küçük bir firma olmak yerine, güçlü ve büyük bir zincirin parçası olacaklardır.

 

Teknikoutlet Franchising bünyesinde çalışan uzman ekipler tarafından gerçekleştirilen alternatif reklam faaliyetleri sayesinde girişimcinin pazarda etkinliği rakiplere oranla daha fazla olacaktır. Hazırlanan fiyat listeleri ve tanıtım malzemeleri daha ekonomik bedellerle temin edilebilecektir. Katalog , fiyat listeleri, ilan ve reklamlarda franchising sisteminin parçası olan ayrıcalıklı bayilerin adres ve irtibat bilgileri yer alacaktır.

 

Teknikoutlet Franchising sistemindeki ayrıcalıklı bayiler rekabet edecek satış şartlarını yakalamak için yüksek stok seviyelerine dolayısıyla daha fazla finansmana ve daha geniş depolara ihtiyaç duymayacaklardır. Bir sistemin parçası olmalarından dolayı standart alımları ile cazip satış şartlarından  faydalanacaklardır. Alımları toplu olacağından kargo ve nakliye masrafları rakiplerine göre az olacaktır.

 

Sarf malzemelerinin temininde ana firmanın pazarlık gücünden faydalanacaklardır.

 

Her konuda ana firmanın desteği ile adım atacaklar ve günümüz rekabet koşulları içerisinde yalnız, küçük bir firma olmak yerine, güçlü ve büyük bir zincirin parçası olacaklardır.  Satılan tüm ürünlerde barkod tanıma sistemi depo ve faturalanma işlerinde süratli hareket edebilmeyi sağlar.

Bakım servisinde yetiştirilen elemanlarınız ile hem tamir bakımdan para kazanma olanağınız oluşur hem de tamir bakım yapabiliyor olmanız ile yeni müşterilere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Franchising tüm dünyada genel kabul görmüş etkin ve güvenli bir yatırım aracıdır. Franchise alan, kendi işinin patronu olmaktadır, sadece kendisi için çalışmaktadır. Bunun sağladığı maddi avantajın ötesinde, getirdiği motivasyon sistemin motorunu oluşturmaktadır. İş sahibi, yatırım yaptığından, işin her aşamasıyla ilgilenmekte, paranın kaynağı olan müşterilere daha yakından eğilmekte, her türlü verimsizliği gidermeğe çalışmaktadır. Girişimci sistemin bir parçası olduğundan aklına yatmayan veya zoruna giden işleri bile kolayca başarabilmektedir.

 

Satılan ürün veya hizmetin potansiyel müşteriler tarafından derhal farkedilmesi, hatırlanması, tercih edilmesi, marka sayesinde olmaktadır. Kendi adıyla iş yapan bir küçük işletmecinin yıllar içinde ancak yakın çevresinde sağlayabileceği etki, Teknikoutlet Franchise ile tabela asıldığı gün sağlanır. Franchise alan, giriştiği işin geleceği konusunda endişe taşımamaktadır. Önceden başka ve benzer pazarlarda denenmiş, başarılı olduğu, tüketiciler tarafından tutulduğu, fiyatının kabul gördüğü denenmiş , kanıtlanmış bir işe girişmektedir. 

 

Büyümek isteyen ana firmalar, büyümeyle gelen hantallık ve kontrolsüzlük gibi sorunlar  ile karşı karşıyadır. Teknikoutlet Franchising sistemi ile her ayrıcalıklı bayi kendi mağazasında çalıştıracağı personeli kendisi bulup çalıştıracağı ve denetleyeceği için sistem dinamik ve kendini yenileyen yapıdadır.

 

Çeşitli bölgelerde yaşayan insanların alışveriş alışkanlıkları, kültürleri ve yaşam tarzları farklı olabileceğinden, bu bölgelerde yaşayan insanlara en doğru şekilde yaklaşmak ancak o bölgenin içinden gelen ve o bölgeyi iyi tanıyan yatırımcılarla mümkündür. Ticari hayatta kültürel farklar büyük önem taşımaktadır ve bu farkların sistemin başarısı için oluşturabileceği avantaj ve dez avantajlar en iyi bölgeden gelen yatırımcılar tarafından tespit edilebileceğinden sistem dinamik ve kendini yenileyen yapıdadır.

 

Teknikoutlet franchising yatırımcısını içerisinde bulunduğu koşulları göz önünde bulundurarak en doğru şekilde yönlendirir. Mağaza açılması planlanan lokasyon incelenir. Seçilen mekan için öngörülen yapıya ait gereksinimler tespit edilerek uygun projelendirme yapılır. Konsept ve yatırım maliyetleri konusunda fikir birliğine varır.

 

Kullanıcılar tarafından kabul görmüş kaliteli teknik malzemeler ve  tanınmış markalardaki ürünler  geniş ürün yelpazesiyle Teknikoutlet  ayrıcalıklı konuma koyar. Her türlü sanayi kuruluşunun ihtiyaçlarının karşılanabildiği Teknikoutlet şubelerinde iş ortağının ve Teknikoutlet ekibinin ortak kararı ile bölgeye ve şubeye uygun ürün gamı seçilir.

 

100m2 den 1000m2 kadar mağazalar için 100 000.-Tl den başlayan yatırım olanakları ile çalışma hacminiz ile orantılı teminatınız ile onbinlerce teknik malzemeyi bölgenizde rekabet edebilir şartlarda pazarlayabilirsiniz.

Bunun için ayrıca bir franchising bedeli talep etmiyoruz. Satıştan alınacak isim hakkı ise franchising alan firmaya zaten yüksek satış rakamlarıyla kazandırılan avantajlarla örtüşür.  

Kendi işinin sahibi olmak isteyen genç evli çiftler, genç ve çalışma azmi olan emekliler, belirli bir birikimi olan ve bu birikimi değerlendirerek kendi işini yapmak isteyen orta kademe yöneticiler, zaman zaman da belirli bir birikime sahip olan fakat daha az risk ile daha fazla kazanmak isteyen esnafları bizi görmeye bizimle beraber yol almaya davet ediyoruz.